Strona główna/Oferta/Strony internetowe

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej firmy jest równie ważne co posiadanie numeru telefonu czy biura. Jest to podstawowy kanał komunikacji z Twoim zarówno aktualnym jak i potencjalnym klientem. Będąc online budujesz wiarygodność swojej marki i możesz być pewien, że odbiorcy znajdą informacje na temat twojej działalności nawet poza godzinami pracy.

Chętnie pomożemy zaistnieć Twojej marce w sieci!

Tworzymy zarówno proste strony wizytówki, jak i bardziej rozbudowane strony www, serwisy czy sklepy internetowe. Nasze projekty przygotowujemy zgodnie z obowiązującymi standardami. Możesz mieć pewność, że wykonana przez nas strona będzie dostępna i w pełni funkcjonalna na urządzeniach o różnych rozdzielczościach (komputer, tablet, telefon itp.).

Etapy realizacji projektu

Analiza potrzeb

Badamy potrzeby oraz specyfikę działalności. Omawiamy cele jakie produkt ma spełniać zarówno dla klienta jak i dla użytkownika.

01

02

Koncepcja

Porządkujemy zebrane informację i przedstawiamy koncepcje oraz dokładny harmonogram prac. Chcemy mieć pewność, że projekt, który tworzymy będzie spełniał Twoje oczekiwania

Projektowanie

Proces projektowania jest wynikową wszystkich poprzednich działań. Jesteśmy świadomi, że oprócz tego, że produkt powinien być estetyczny wizualnie, musi on również spełniać pewne cele. Współpracując z nami, możesz być pewien, że nasze projekty są nie tylko ładne, ale również zrealizują Twoje plany biznesowe

03

04

Testy

Sprawdzamy czy założone cele i wymagania zostały zrealizowane, przeprowadzamy testy z użytkownikami oraz testy użyteczności produktu.

Testy UX

Projektujemy i wdrażamy narzędzia badawcze produktu pod kątem użyteczności przez klienta końcowego. Po wykonaniu badań na grupie docelowej przedstawiamy raport oraz zalecenia biznesowe dotyczące produktu

05

06

Wdrożenie

Po akceptacji, stworzony przez nas projekt zostaje wdrożony w życie! Twoja strona internetowa zaczyna działać

Administracja strony

Jeśli posiadasz już stronę, ale brakuje Ci czasu na zarządzanie nią, z przyjemnością Cię w tym wesprzemy!
Powierzając nam opiekę nad stroną internetową, możesz być pewien, że będzie ona bezpieczna i na bieżąco aktualizowana. Usługa jest dostępna w formie abonamentu lub jako pomoc jednorazowa.

W ramach administracji stroną oferujemy:

  • Aktualizacje oprogramowania,
  • Aktualizację treści,
  • Wprowadzenie niewielkich zmian w kodzie strony,
  • Usuwanie błędów i usterek,
  • Monitorowanie dostępności strony,
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
  • Powiadomienie o terminie wygaśnięcia domeny,
  • Powiadomienie o terminie wygaśnięcia serwera.