Strona główna/Oferta/Projekty graficzne

Projekty graficzne

Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, nierzadko na tym etapie klient dokonuje najważniejszej decyzji – czy chce poznać Twoją Firmę. To tzw. „kapitał wizerunkowy”, często przesądza o dobrym funkcjonowaniu na rynku. Projektowanie odnosi się nie tylko do produktów trwałych, czy materialnych – ale także do emocji i wrażeń, jakie dany produkt ma wywoływać. Spójnie zaprojektowany wizerunek pozwala realizować zamierzone cele biznesowe jak i kreować wizerunek firmy, komunikować jej wartości oraz budować pozytywne skojarzenia.

Jak wygląda proces projektowania identyfikacji wizualnej?

Brief

Przeprowadzamy z Tobą ankietę na podstawie której możemy określić specyfikę firmy, jej misję, wizję i cele oraz grupę docelową. Na tym etapie ustalamy również zakres działań.

01

02

Analiza

Zdobycie informacji o tym, z kim powstająca marka chce się komunikować, kim jest konkurencja i w jakim miejscu się ona teraz znajduje.

Strategia

Ustalenie wartości, jakie mają być wyrażone poprzez system identyfikacji wizualnej. Opis i wypracowanie wizerunku firmy, jej mocnych stron, unikatowości w stosunku do konkurencji oraz stosunek do klientów.

03

04

Kreacja

Przygotowujemy trzy warianty logo do wyboru wraz z przykładowymi zastosowaniami.

Projekt

Po akceptacji jednego z konceptów, znak zostaję dopracowany, dobrana zostaje kolorystyka oraz typografia.

05

06

Podstawowa księga znaku

Opracowywane są normy dotyczące poprawnego wykorzystywania projektu, dzięki którym zachowamy jednorodny wizerunek firmy.

Projekt elementów wizerunku

Po akceptacji i zakończeniu projektu logo wykonujemy projekty elementów wizerunku takich jak wizytówki, papier firmowy, opakowania, koperty.

07

Realizacje graficzne

Nasz doświadczony zespół projektantów graficznych stworzy dla Ciebie zarówno logo czy nowy layout strony, jak i zaprojektuje wizytówkę, plakat lub drukowany katalog produktów. Realizujemy kompleksowo projekty graficzne do druku oraz do sieci z uwzględnieniem najnowszych trendów, a także standardów dedykowanych danemu rodzajowi realizacji.

Fotografia

Wykonujemy zdjęcia produktowe typu packshot, realizujemy sesje fotograficzne lifestyle/z aranżacją, a także sesje dla przestrzeni komercyjnych. Płacisz tylko za wyselekcjonowane zdjęcia, które są już poddane wstępnej obróbce i gotowe do użycia w sieci lub druku.