fbpx

Web Developer

Jesteś może entuzjastą WordPressa?

Jesteśmy agencją reklamową świadczącą usługi z zakresu marketingu, projektowania graficznego, projektowania stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Do naszego zespołu poszukujemy obecnie Web Developera, który wesprze nas w tworzeniu rozwiązań dla naszych klientów z różnorodnych branż.

Dołącz do nas jeżeli:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie przy tworzeniu stron i sklepów internetowych;
  • znasz technologię WordPress, Woocommerce, HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript
  • mile widziana będzie także znajomość React lub Vue,
  • ważne są dla Ciebie rzetelność, jakość i profesjonalizm, a także poszerzanie wiedzy.

Codzienne zadania:

  • tworzenie stron oraz sklepów na WordPress, a także ich administrowanie,
  • modyfikacja oraz rozwój już istniejących stron internetowych,
  • wprowadzanie zmian funkcjonalnych,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie prowadzonych projektów.

Oferujemy:

  • dobrą, otwartą i równościową atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B,
  • cały etat, pół etatu lub freelance,
  • elastyczne godziny pracy, praca hybrydowa lub zdalna,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • różnorodność tematów projektowych,
  • komfortowe biuro w nowoczesnym budynku w centrum Szczecina.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila wraz z kilkoma słowami o sobie na adres: job@maketheflow.com w tytule podając „Web Dev”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyślij do nas swoją aplikację nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia we wszystkich wymienionych technologiach –  na pewno rozważymy Twoją kandydaturę!

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Section End
Kontakt

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Zapytania ofertowe oraz briefy
prosimy kierować na adres:

office@maketheflow.com

Make The Flow

Wielka Odrzańska 30/3
70-535 Szczecin
(wejście od ul. Siennej)

Telefon

+48 533 302 323