fbpx

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Marketingu Online

Agencja marketingowa Make the Flow poszukuje osoby, która wesprze nasz zespół realizując cele sprzedażowe, pomagając w przygotowaniu oferty usług, a także opiekując się obecnymi klientami.

Zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług oferowanych przez agencję
  • przygotowywanie ofert sprzedaży
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji w ramach aktualnych projektów
  • właściwa komunikacja i przepływ informacji w ramach organizacji
  • współtworzenie i aktualizacja oferty zgodnie z potrzebami rynku

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych oraz umiejętność budowania trwałych i profesjonalnych relacji z klientem
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem biznesowym
  • doświadczenie w sprzedaży usług i obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów i chęć zdobywania nowych klientów
  • zdolność przeprowadzania analiz związanych z zyskownością projektu
  • wysokie zdolności analityczne i negocjacyjne
  • samodzielne, odpowiedzialne i proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy
  • wiedza na temat usług marketingowych

Mile widziane

  • własna baza kontaktów
  • język angielski na poziomie B2
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedanych usług
  • współpracę w oparciu o dowolny system (umowa o pracę, umowa zlecenia, rozliczenie B2B – w zależności od preferencji kandydata)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych, nowoczesnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, finansowanych przez firmę
  • pracę w centrum Szczecina w pięknej lokalizacji (Starówka)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: job@maketheflow.com. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaproponujemy spotkanie online.

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Section End
Kontakt

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Zapytania ofertowe oraz briefy
prosimy kierować na adres:

office@maketheflow.com

Make The Flow

Wielka Odrzańska 30/3
70-535 Szczecin
(wejście od ul. Siennej)

Telefon

+48 533 302 323