fbpx

Specjalista ds. Social Media

Agencja marketingowa Make the Flow poszukuje osoby, która wesprze zespół podczas prowadzenia kampanii reklamowych w social media oraz prowadzenia profili naszych klientów, a także pomoże rozwinąć ofertę i zoptymalizować aktualne działania social media.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie długofalowych strategii content marketingowych oraz zróżnicowanych treści na potrzeby kampanii/akcji marketingowych w social mediach
  • kompleksowe zarządzanie kanałami społecznościowymi tj. Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, zgodnie z obowiązującym trendami i w oparciu o analizy
  • przygotowywanie koncepcji treści zgodnych ze specyfiką danego kanału
  • przygotowywanie harmonogramu publikacji
  • zlecanie przygotowania materiałów graficznych
  • przygotowywanie i implementacja kampanii nastawionych na sprzedaż
  • bieżące raportowanie kampanii, przygotowywanie podsumowań i rekomendacji
  • rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych
  • analiza grup docelowych, trendów rynkowych i działań konkurencji

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie (agencyjne lub klienckie) w projektowaniu, tworzeniu, publikowaniu i promowaniu angażujących treści w mediach społecznościowych
  • szczegółowa znajomość obsługi Facebook Business, Facebook Ads Manager, Facebook Analytics itd.
  • szczegółowa znajomość prowadzenia profili oraz kampanii płatnych na Instagramie
  • doświadczenie w prowadzeniu strony firmowej na LinkedIn oraz w obsłudze LinkedIn Campaign Manager
  • doświadczenie w prowadzeniu kanału YouTube i dobra znajomość YouTube Studio
  • znajomość specyfiki prowadzenia komunikacji w social media
  • znajomość zasad języka polskiego, lekkie pióro
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w realizacji zadań i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatów Facebook Blueprint Buyer/Planner

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • poza stałym miesięcznym wynagrodzeniem dodatkową premię od poleconych klientów
  • współpracę w oparciu o dowolny system (umowa o pracę, umowa zlecenia, rozliczenie B2B – w zależności od preferencji kandydata)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych, nowoczesnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, finansowanych przez firmę
  • pracę w centrum Szczecina w pięknej lokalizacji (starówka) oraz…
  • pracę zdalną

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz portfolio prowadzonych działań w Social Media na adres: job@maketheflow.com. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaproponujemy spotkanie online.

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Section End
Kontakt

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Zapytania ofertowe oraz briefy
prosimy kierować na adres:

office@maketheflow.com

Make The Flow

Wielka Odrzańska 30/3
70-535 Szczecin
(wejście od ul. Siennej)

Telefon

+48 533 302 323