fbpx

Graphic designer

Agencja marketingowa Make the Flow poszukuje osoby, która wesprze nasz zespół podczas tworzenia projektów graficznych – zarówno online, jak i offline.

Zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej: e-commerce, social media, newslettery itp.
  • tworzenie materiałów reklamowych offline, takich jak plakaty, katalogi, roll-upy itp.
  • projektowanie opakowań produktów oraz etykiet
  • wspomaganie tworzenia aplikacji internetowych oraz mobilnych
  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość wymagań projektowych dla materiałów używanych w przestrzeni internetowej
  • umiejętność przygotowywania materiałów do druku
  • doświadczenie w projektowaniu potwierdzone w portfolio
  • kreatywność, zmysł estetyczny oraz znajomość bieżących trendów designerskich, w tym Responsive Web Design
  • bardzo dobra znajomość Pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign, Adobe XD)

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość technologii Web (HTML, CSS)
  • znajomość pojęć związanych z social media oraz e-commerce
  • znajomość UX/UI
  • znajomość Adobe Premiere Pro i Adobe After Effects

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • poza stałym miesięcznym wynagrodzeniem dodatkową premię od poleconych klientów
  • współpracę w oparciu o dowolny system (umowa o pracę, umowa zlecenia, rozliczenie B2B – w zależności od preferencji kandydata)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych, nowoczesnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, finansowanych przez firmę
  • pracę w centrum Szczecina w pięknej lokalizacji (starówka) oraz…
  • pracę zdalną

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz portfolio (warunek konieczny) na adres: job@maketheflow.com. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaproponujemy spotkanie online.

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Section End
Kontakt

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Zapytania ofertowe oraz briefy
prosimy kierować na adres:

office@maketheflow.com

Make The Flow

Wielka Odrzańska 30/3
70-535 Szczecin
(wejście od ul. Siennej)

Telefon

+48 533 302 323