fbpx

Account Manager

Agencja marketingowa Make the Flow poszukuje osoby, która wesprze nasz zespół w zakresie opieki nad klientem. Szukamy specjalisty o wysokich umiejętnościach organizacyjnych, który pomoże koordynować działania dla naszych klientów.

Zakres obowiązków

  • dbałość o bieżący kontakt i budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami agencji
  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej: koordynacja pracy specjalistów odpowiedzialnych za poszczególne działania dla klienta, dbałość o terminowość działań
  • tworzenie prezentacji sprzedażowych i ofert zgodnych z potrzebami klienta i standardami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjacja warunków oraz zawieranie umów
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów między klientami a agencją (umowy, faktury itp.)
  • obsługa telefonu firmowego, wsparcie w czynnościach biurowych

Wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • samodzielność, terminowość, dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań, tworzeniu ofert i prezentacji
  • wysoka komunikatywność i kompetencje negocjacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w agencji marketingowej

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • poza stałym miesięcznym wynagrodzeniem dodatkową premię od poleconych klientów
  • współpracę w oparciu o dowolny system (umowa o pracę, umowa zlecenia, rozliczenie B2B – w zależności od preferencji kandydata)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych, nowoczesnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, finansowanych przez firmę
  • pracę w centrum Szczecina w pięknej lokalizacji (starówka)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: job@maketheflow.com. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaproponujemy spotkanie online.

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Section End
Kontakt

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Zapytania ofertowe oraz briefy
prosimy kierować na adres:

office@maketheflow.com

Make The Flow

Wielka Odrzańska 30/3
70-535 Szczecin
(wejście od ul. Siennej)

Telefon

+48 533 302 323